Nεο κρυπτονομισμα, νεα ευκαιρια;

Αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα με κάποιο εναλλακτικό νόμισμα, χρησιμοποιήστε αυτή την ενότητα για να ζητήσετε βοήθεια

Nεο κρυπτονομισμα, νεα ευκαιρια;

Δημοσίευσηαπό novic32 » 14 Σεπ 2020, 00:59

Γεια σας παιδες, μηπως γνωριζεται για το Minepi;
Eνας φιλος μου που σπουδαζει USA μου μιλησε για μια ενδιαφερουσα ευκαιρια, το https://minepi.com/
Καποιοι διδακτορες απο το Stanford στην Usa προσπαθουν να κανουν ενα νεο κρυπτονομισμα οπως ειναι πχ το bitcoin.

Για να συμμετέχεις πρεπει να σου δωσει καποιο υπαρχον μελος κωδικο καλεσματος, οποιος θελει να το τσεκάρει ας χρησιμοποιησει τον δικο μου κωδικο: KYR2020

Oι αρχικοι users εχουν την ευκαιρια να δημιουργουν το νομισμα με υψηλο ρυθμο εξόρυξης. Ολα ειναι ευκολα κατεβαζοντας την εφαρμογη τους απο appstore ή google play. Oσο αυξανονται τα μελη πχ στον επομενο χρονο η εξωρυξη θα ειναι πιο δυσκολη οπως ακριβως εγινε και με το bitcoin. Ηδη κανει μεγαλη επιτυχια οπως μου ειπε ο φιλος, αρα θεωρω ειναι καλο να το δοκιμασετε και να πουμε εδω τις αποψεις μας.
novic32
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Σεπ 2020, 00:57

Re: Nεο κρυπτονομισμα, νεα ευκαιρια;

Δημοσίευσηαπό Oz » 14 Σεπ 2020, 06:41

Τα γεγονότα ότι για να ξεκινήσει κάποιος χρειάζεται «πρόσκληση» από κάποιον άλλο καθώς και το ότι όσοι συμμετέχουν σπεύδουν να δώσουν στους άλλους τον δικό τους κωδικό πρόσκλησης, είναι προειδοποιητικά δείγματα. Συνιστώ προσοχή!
Άβαταρ μέλους
Oz
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 155
Εγγραφή: 05 Ιουν 2012, 02:00

Re: Nεο κρυπτονομισμα, νεα ευκαιρια;

Δημοσίευσηαπό novic32 » 14 Σεπ 2020, 12:31

Oz έγραψε:Τα γεγονότα ότι για να ξεκινήσει κάποιος χρειάζεται «πρόσκληση» από κάποιον άλλο καθώς και το ότι όσοι συμμετέχουν σπεύδουν να δώσουν στους άλλους τον δικό τους κωδικό πρόσκλησης, είναι προειδοποιητικά δείγματα. Συνιστώ προσοχή!


Δεν ειναι πυραμιδα, το εχω δει πως δεν ειναι, δηλαδη αν μπεις εσυ με τον κωδικο μου και μετα δωσεις τον δικο σου κωδικο σε αλλους 10, εγω δεν κερδιζω τιποτα απο αυτους τους 10. Απλα θελοντας να το κανουν γνωστο εκαναν εναν μηχανισμο που σου λεει πες το κ σε εναν φιλο σου και θα σου δωσουμε ενα μικρο bonus, αλλα μονο φλατ, δηλαδη μονο επειδη το ειπες στον φιλο σου, τιποτα παραπανω. Σωστο ειναι αυτο, εδω αγοραζεις βιβλια και σου λενε πες το και στον φιλο σου και θα παρεις τοσο της % εκπτωση..
Ισως ειναι και εξυπνο αυτο αν σκεφτεις ποσα κρυπτονομισματα εχουν εμφανιστει τελευταια... και οσα δεν ειναι γνωστα πανε απατο, αρα αυτοι προσπαθουν να το κανουνγνωστο, να εχουν κοινοτητα κτλ.
novic32
 
Δημοσιεύσεις: 2
Εγγραφή: 14 Σεπ 2020, 00:57


Επιστροφή στο Εναλλακτικά νομίσματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης

cron